MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

„Jesień w sadzie i ogrodzie” oraz Targi Leśne „Las i My”.

22W dniach 10 i 11 października Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie organizował Targi Ogrodnicze „Jesień w sadzie i ogrodzie"oraz Targi Leśne„Las i My", w których wzięła udział nasza szkoła.

Przygotowaliśmy stoisko wpisujące się w nasze hasło przewodnie tradycja i nowoczesność. Obok rekonstrukcji podlaskiej chaty zaprezentowaliśmy osiągnięcia i działalność szkoły. Dopełnieniem całości był występ młodzieży. Uczniowie przedstawili program artystyczny: ,,Pogwarki leśne", który przykuł uwagę kupujących. Cieszymy się, że mogliśmy pokazać chociaż niewielki fragment naszej działalności.

galeriafoto

 

 produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15