MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Dzień XVIII - Środa 19.10.2016r.

35Przedpołudnie jak zwykle w pracy. Czas mija szybko, a dzisiaj jeszcze musimy „zmusić" naszych szefów do ostatecznego podpisania naszych dokumentów. Nie jest to łatwe, ponieważ nasze usilne prośby kwitowane są „pronto, pronto"(zaraz, zaraz). Znamy to już i wiemy, że ciągle musimy przypominać (trochę, jak w szkole... nauczyciele). Dzięki temu dowiadujemy się, co znaczy cierpliwość, choćby dlatego warto było przyjechać do Hiszpanii. Nie jesteśmy wielkimi miłośnikami muzeów, jednak odwiedzenie muzeum las Fallas wydawało się nam interesujące. Las Fallas jest świętem ognia corocznie organizowanym w Walencji z okazji nadejścia wiosny. Olbrzymie kartonowe figury (Falle) przygotowywane są przez cały rok, by później wszystkie spalić. Prawie wszystkie, bo każdego roku jedna Falla trafia do muzeum. Po drodze do muzeum jeszcze kolejne odkrycie. Zgadnijcie, jakie ptaki latają i krzyczą ponad naszymi głowami? Ano, gołębie i...papugi - kolorowe, różnej wielkości, a skrzeczące, jak nasze wrony. Muzeum Las Fallas trzeba koniecznie odwiedzić. Nie wierzycie? Proszę obejrzeć nasze fotografie...

galeriafoto

18 70

18 76

 

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15