MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Dzień XIX - Czwartek 20.10.2016r.

36Hurra!!! Dokumentacja wypełniona i podpisana przez naszych pracodawców, a staże prawie zakończone. Został tylko jeden dzień w pracy.
O godzinie 17.00 mamy ostatnie spotkanie w biurze Esmovia. Wszyscy bezpośrednio po pracy spotykamy się przed biurem. Pani Ola sprawdza nasze dokumenty. Wszystko OK. Niestety, czas na pierwsze pożegnanie. Bardzo serdecznie dziękujemy pani Oli, naszemu tutorowi z Esmovii za organizację naszych staży zawodowych oraz naszego pobytu, wszelką pomoc i dobre rady oraz wskazówki dotyczące organizacji naszego czasu wolnego. Pani Ola była ciekawa naszych doświadczeń z pracy zawodowej i pobytu. Jednoznacznie stwierdziliśmy, że w Walencji podoba się nam wszystko. Wpadlibyśmy tylko na chwilę do Polski, żeby zjeść np. schabowego. Paella, podstawowe danie wszystkich mieszkańców Walencji, spożywane przez nich 7 dni w tygodniu w różnych jego wariantach, znudziło nam się. Pani Ola życzyła nam powrotu do Hiszpanii, coraz bogatszego CV, powodzenia i sukcesów w pracy zawodowej. Zakończeniem naszego spotkania było wręczenie Certyfikatów potwierdzających odbycie staży zawodowych. Wielka szkoda, że wszystko się kończy! Przed nami jeszcze dwa dni... Grzesiek z Patrycją mają w wieczornych planach party, które zorganizowane zostało przez załogę restauracji „Plaza del Mercado" specjalnie dla nich. Po zamknięciu restauracji spotkała się cała załoga. Było wesoło: muzyka, śpiewy, tańce i prezenciki od kolegów i koleżanek na pamiątkę wspólnie przepracowanych wielu, wielu godzin...

galeriafoto

18 70

18 76

 

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15