MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Dzień XX - Piątek 21.10.2016r.

37Wyjątkowo, nie chce nam się iść do pracy. To nie przypadek, dziś pożegnamy się z naszymi koleżankami, kolegami i szefami. Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Z dna walizek wyciągamy nasze suweniry przywiezione z Polski, z myślą o obdarowaniu tych najbardziej nam pomocnych, sympatycznych, dobrych...., a jest ich wielu. Nie spodziewaliśmy się nawet, że aż tylu. Pożegnania są smutne. Szef Marty, Honoraty i Kasi wzrusza się do łez, a cała załoga przerywa w „gorący czas" wydawanie obiadu, żeby pożegnać „chicas „ (dziewczyny) z Polski. Każdy z nas po powrocie opowiada o ostatnich chwilach spędzonych w „swoich" restauracjach. Zwykle smutnych, bo mamy świadomość, że pewnie więcej tych życzliwych nam, wesołych ludzi nie spotkamy. Oni nas serdecznie żegnają - jedni z „łezką w oku", inni z wesołym uśmiechem, śpiewem i okrzykami. Zapraszają nas do Walencji, do Hiszpanii. Czujemy, że naprawdę przez te trzy tygodnie staliśmy się częścią ich zespołu, polubili nas i nie byliśmy przysłowiowymi „zawali grodami" w restauracyjnych kuchniach. My ich też polubiliśmy, zaimponował nam ich szacunek do pracy, brak pośpiechu i stresu, ich śpiew, żarty i śmiech. Wieczorem niektórzy z nas wybierają się na ostatnie spacery, pożegnać swoje ulubione miejsca, pozachwycać się morzem o zmroku. Mówimy Walencji Adiós! Do widzenia! - z nadzieją
w sercach, że jeszcze tu wrócimy...

galeriafoto

18 70

18 76

 

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15