Po wiedzę na Agro Show…

17 1722 września młodzież z klas Technikum Rolniczego i Technikum Agrobiznesu ZSCKR w Rudce odwiedziła Międzynarodową Wystawę Rolniczą Agro Show w Bednarach.

W tym roku była to już XIX edycja tych targów. Warto zauważyć, że jest to największa tego typu wystawa plenerowa w Europie. Wystawcy jak zwykle stanęli na wysokości zadania i profesjonalnie przygotowali swoje stoiska.
Uczniowie podczas zwiedzania mieli możliwość zapoznania się z nowinkami dedykowanymi branży rolniczej. Kompleksową ofertę maszyn, nawozów, nasion i środków ochrony roślin zaprezentowało ponad 800 dobrze znanych na rynku firm z kilkunastu krajów.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się także liczne konkursy skierowane do młodzieży, jak też pokazy sprzętu rolniczego na ringu.

korzhgr2