MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Po wiedzę na Agro Show…

17 1722 września młodzież z klas Technikum Rolniczego i Technikum Agrobiznesu ZSCKR w Rudce odwiedziła Międzynarodową Wystawę Rolniczą Agro Show w Bednarach.

W tym roku była to już XIX edycja tych targów. Warto zauważyć, że jest to największa tego typu wystawa plenerowa w Europie. Wystawcy jak zwykle stanęli na wysokości zadania i profesjonalnie przygotowali swoje stoiska.
Uczniowie podczas zwiedzania mieli możliwość zapoznania się z nowinkami dedykowanymi branży rolniczej. Kompleksową ofertę maszyn, nawozów, nasion i środków ochrony roślin zaprezentowało ponad 800 dobrze znanych na rynku firm z kilkunastu krajów.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się także liczne konkursy skierowane do młodzieży, jak też pokazy sprzętu rolniczego na ringu.

galeriafoto

 

logo w

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15