MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

TARGI OGRODNICZE 2017

17 19W dniach 7- 8 października 2017 r. na terenach wystawowych PODR w Szepietowie odbyły się Targi Ogrodnicze.

Impreza o bogatej tradycji z licznymi konkursami, wystawami i konferencjami. W targach wzięło udział wielu wystawców promujących swoje towary i osiągnięcia w branży ogrodniczej, szkółkarskiej, leśnej, rękodzielnictwie ludowym i przemyśle spożywczym. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się konkursy pilarzy.
ZSCKR w Rudce również skorzystał z zaproszenia Gospodarzy i wzorem ubiegłych lat młodzież klas pierwszych i drugich Technikum żywienia oraz agrobiznesu wraz z nauczycielami zaprezentowała swoje stoisko promujące szkołę. Zwiedzający mogli spróbować ciasteczek upieczonych własnoręcznie na zajęciach przez uczniów oraz zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły. Szkoda tylko, że tegoroczna deszczowa i zimna aura nie zachęcała zwiedzających do liczniejszego udziału w imprezie.

 

logo w

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15