MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

ANDRZEJKI W INTERNACIE 2017

17 33Zgodnie z tradycją „na świętego Andrzeja dziewczynom i chłopakom z wróżby nadzieja...”

Tegoroczne ANDRZEJKI mieszkańcy internatu obchodzili 30 listopada. Magiczny wieczór wróżb przyciągnął liczną grupę młodzieży. Wychowankowie poprzez liczne zabawy i wróżby andrzejkowe próbowali poznać swoją przyszłość. Młodzież bawiła się również w kalambury, prostą grę towarzyską, która dostarczyła ogromną porcję śmiechu. Wieczór zakończył się dyskoteką andrzejkową. Wszyscy miło spędziliśmy czas, z nadzieją, ze dobre wróżby się spełnią. Za rok znów się spotkamy, aby tradycji stało się zadość.

galeriafoto

 

logo w2

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15