MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

ANDRZEJKI W INTERNACIE 2017

17 33Zgodnie z tradycją „na świętego Andrzeja dziewczynom i chłopakom z wróżby nadzieja...”

Tegoroczne ANDRZEJKI mieszkańcy internatu obchodzili 30 listopada. Magiczny wieczór wróżb przyciągnął liczną grupę młodzieży. Wychowankowie poprzez liczne zabawy i wróżby andrzejkowe próbowali poznać swoją przyszłość. Młodzież bawiła się również w kalambury, prostą grę towarzyską, która dostarczyła ogromną porcję śmiechu. Wieczór zakończył się dyskoteką andrzejkową. Wszyscy miło spędziliśmy czas, z nadzieją, ze dobre wróżby się spełnią. Za rok znów się spotkamy, aby tradycji stało się zadość.

galeriafoto

 

logo w

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15