II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY NORMALIZACYJNEJ

17 40Dnia 8.12.2017 trzech uczniów naszej szkoły wzięło udział w II Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Normalizacyjnej, który odbył się w Zespole Szkół Elektrycznych w Białymstoku.

Konkurs zorganizowano pod patronatem Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz Prezydenta Miasta Białegostoku.
Patryk Oliwniak, Mateusz Brzozowski oraz Bartosz Porzeziński, którzy wcześniej wygrali eliminacje szkolne, pokazali się z jak najlepszej strony. Poziom konkursu był bardzo wyrównany, o czym świadczy fakt, że do rozstrzygnięcia potrzebna była dogrywka. Mateusz Brzozowski zajął ostatecznie trzecie miejsce, czego mu serdecznie gratulujemy. Dwaj pozostali uczniowie również zajęli wysokie lokaty. Zwycięzcy otrzymali cenne nagrody ufundowane przez Polski Komitet Normalizacyjny.

logo w