Studniówka 2018

17 56100 dni przed maturą 20 stycznia 2018 r. w Zamku u Andrzeja w Kuczynie uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. K. Kluka w Rudce bawili się na pierwszym swoim balu zwanym Studniówką.

,, Bo coś w szaleństwach jest młodości,
Wśród lotu, wichru, skrzydeł szumu,
Co jest mądrzejsze od mądrości
i rozumniejsze od rozumu’’

Oficjalnego otwarcia balu dokonała Pani Dyrektor Halina Leszczyńska. Zaproszeni goście skierowali do uczniów słowa gratulacji i życzyli wspaniałej zabawy. Głos zabrali: Pan Jerzy Leszczyński – Marszałek Województwa Podlaskiego, Pan Andrzej Anusiewicz – Wójt Gminy Rudka, ks. Andrzej Kiersnowski – Proboszcz Parafii w Rudce. Następnie przedstawiciele rodziców-pani Małgorzata Mirończuk i pan Bogdan Radziszewski złożyli serdeczne podziękowania Dyrekcji i Nauczycielom za serce, uśmiech, dobre słowo, profesjonalizm i cierpliwość.
Młodzież podziękowała Pani Dyrektor Halinie Leszczyńskiej za stworzenie warunków do zdobywania wiedzy, za ciągłe starania aby nasza szkoła była coraz ładniejsza i nowocześniejsza, natomiast wszystkim nauczycielom za trud włożony w wychowanie i wykształcenie oraz rodzicom, bez których ta studniówka nie miałaby miejsca.
W sposób szczególny podziękowano wychowawcom, którzy opiekowali się wychowankami przez lata edukacji w szkole średniej, pokazując właściwe rozwiązania i obdarzając zrozumieniem.

Następnie, aby tradycji stało się zadość, staropolski taniec – polonez – zainaugurował kolejny bal studniówkowy w ZS CKR w Rudce. Świetna zabawa trwała do świtu.

logo w