„Inno Gastro” spotkanie z partnerami w ZS CKR w Rudce

17 59Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. K. Kluka w Rudce we współpracy z Regionalnym Centrum Kompetencji w Białymstoku przystąpił do realizacji projektu „InnoGastro" w ramach programu Erasmus+, Akcja 2, Partnerstwa strategiczne w sektorze kształcenie i szkolenia zawodowe. Beneficjentami projektu są nauczyciele z branży gastronomicznej z województwa podlaskiego oraz sześciu właścicieli lokali gastronomicznych z Litwy. W projekcie udział bierze troje nauczycieli z naszej szkoły.

W spotkaniu, które odbyło się 16 stycznia 2018 roku w ZSCKR w Rudce, uczestniczyli partnerzy z Hiszpanii i Litwy oraz nauczyciele uczestniczący w projekcie. Celem spotkania była integracja uczestników oraz omówienie szczegółów związanych z wyjazdem do Walencji na szkolenie z kuchni molekularnej.
Nauczyciele oraz partnerzy zagraniczni w towarzystwie Pani Dyrektor Haliny Leszczyńskie oraz pana Jarosława Bobla zwiedzili szkołę. Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem wystroju oraz wyposażenia naszych klasopracowni. Duże zainteresowanie wzbudziło szkolne muzeum. Mimo krótkiej wizyty, na pewno pozostały miłe wspomnienia.

logo w