MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Finał konkursu „ Gotuj z klasą”

17 76Dwanaście zespołów ze szkół rolniczych o profilu gastronomicznym poczuło zapach Podlasia. 5 marca 2018r. w Podlaskiej Akademii Kulinarnej w Białymstoku odbył się finał wojewódzkiego konkursu kulinarnego,, Gotuj z klasą”, którego organizatorem był Marszałek Województwa Podlaskiego, koordynatorem Departament Rolnictwa i Obszarów Rybackich UMWP.

Konkurs polegał na przygotowaniu trzech tradycyjnych, związanych z regionem potraw. Zmagania młodych kucharzy oceniało jury w składzie: Karol Okrasa, Stefan Krajewski, Arleta Żynel, Andrzej Lechowski, Magdalena Gendźiwił.
Naszą szkołę reprezentowała Weronika Popławska i Ewa Kamińska pod kierunkiem pani Katarzyny Panas-Tenderendy. Wszystkie przygotowane przez uczennice potrawy smakowały wyśmienicie. Cieszymy się z komentarzy, które usłyszeliśmy od jury.

galeriafoto

 

logo w2

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15