V Gimnazjada halowej piłki nożnej chłopców o Puchar Dyrektora ZS CKR w Rudce.

17 84V Jubileuszowa Gimnazjada , podobnie jak i w latach poprzednich , cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Do rozgrywek zgłosiło się 10 gimnazjów. W pierwszym turnieju dnia 9 marca 2018 r. udział w rozgrywkach wzięło pięć szkół. Do finału zakwalifikowali się uczniowiez Gimazjum w Ciechanowcu i Perlejewa. W drugim terminie 14 marca 2018r. grało również pięć szkół. Do finału awansowali uczniowie z Gimnazjum w Wyszkach i Brańska. W obu turniejach zawody odbywały się zgodnie z przepisami POZPN w Białymstoku.
W dniu rozgrywek młodzież gimnazjalna korzystała ze słodkiego poczęstunku przygotowanego przez naszą młodzież z technikum żywienia.
Finał gimnazjady odbył się 21 marca 2018r. Miła atmosfera, życzliwość i gra fer play to cechy towarzyszące naszej imprezie. Podsumowując turniej, Pani Halina Leszczyńska Dyrektor ZS CKR w Rudce wręczyła Puchar, medale, dyplomy i piłki nożne. Zapraszała również młodzież gimnazjalną, aby od września rozpoczęła naukę w naszej szkole. Podziękowała opiekunom drużyn za przyjęcie zaproszenia i udział w turnieju. Na zakończenie Pani Dyrektor zaprosiła wszystkich uczestników na wspólny bigos.

Kolejność końcowa Gimnazjady:

I miejsce – Gimnazjum Brańsk
II miejsce Gimnazjum Perlejewo
III miejsce Gimnazjum Wyszki
IV miejsce Gimnazjum Ciechanowiec

Gratulujemy. Do zobaczenia za rok.

logo w2