MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Konkurs na Wykonanie Palmy Wielkanocnej 2018

17 86Rozstrzygnięto XXI Konkurs na wykonanie Palmy Wielkanocnej. Konkurs zorganizowany został przez Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu, pod Patronatem Ordynariusza Diecezji Drohiczyńskiej Jego Ekscelencji Księdza Biskupa prof. dr hab. Tadeusza Pikusa.

 

Konkurs stwarza okazję do aktywności artystycznej oraz zdobywania wiedzy na temat zanikającego zwyczaju własnoręcznego wykonywania palm.
Młodzież biorąca udział w konkursie uczestniczyła w uroczystości niedzieli palmowej, która rozpoczyna okres przygotowania duchowego do Świąt Wielkanocnych, będącego wyciszeniem, skupieniem i przeżywaniem męki Chrystusa.

 

 

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15