MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

ŚWIĘTO SZKOŁY, DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2018

18 3212 października 2018r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rudce uroczyście obchodzono Święto Szkoły połączone z Dniem Edukacji Narodowej i ślubowaniem klas pierwszych.

 

Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w miejscowym kościele, w której uczestniczyli nauczyciele, pracownicy, uczniowie, zaproszeni goście i rodzice. Odświętna gala odbyła się w szkolnej auli. Pani Dyrektor, Halina Leszczyńska, serdecznie powitała wszystkich zebranych i wygłosiła okolicznościowe przemówienie, w którym nawiązała do patrona szkoły i Dnia Edukacji Narodowej. Przekazała też treść życzeń od organów samorządowych i parlamentarzystów. Odczytano również list z życzeniami od Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Następnie, po uroczystym ślubowaniu, uczniowie klas pierwszych zostali oficjalnie przyjęci do społeczności szkolnej.
Świąteczny dzień był okazją do podziękowań nauczycielom i pracownikom szkoły za pracę i szczególne osiągnięcia. Wyróżniającym się – Pani Dyrektor wręczyła nagrody Dyrektora Szkoły oraz złożyła gratulacje nauczycielom wyróżnionym odznaczeniami resortowymi i nagrodą Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
W świąteczną atmosferę tego dnia wpisały się również serdeczne podziękowania Pani Dyrektor za wieloletnią pracę w naszej szkole i liczne osiągnięcia zawodowe Pani Krystynie Snarskiej.
Podziękowania i życzenia skierowali również do pedagogów i pracowników szkoły zaproszeni goście: Proboszcz Parafii p.w. Trójcy Przenajświętszej w Rudce – ks. Andrzej Kiersnowski, Wójt Gminy Rudka – Pan Andrzej Anusiewicz, Nadleśniczy Nadleśnictwa Rudka – Pan Grzegorz Marek Godlewski oraz Przewodnicząca Rady Rodziców – Pani Małgorzata Mirończuk.
W części artystycznej zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły, którzy wspierani występem zespołu „Septyma” uatrakcyjnili obchody Święta Szkoły i Dnia Edukacji Narodowej przedstawieniem pt. „W podziękowaniu za wiedzę, serce.... ‘’.

galeriafoto

 

reforma960

 

18 38

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15