MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Nasz udział w Gminnych Obchodach 100 lat Niepodległości Polski.

18 36W niedzielne południe 11 listopada 2018r. przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w Gminnych Obchodach Stulecia Niepodległości.

Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu narodowego w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Rudce. Główną częścią obchodów w Gminie Rudka była Msza Święta odprawiona w intencji Ojczyzny. Po Mszy Świętej uczestnicy uroczystości udali się pod Kamień Pamięci, poświęcony rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę, gdzie delegacje oddały hołd bohaterom Listopada 1918 roku. Pani dyrektor oraz pani wicedyrektor wraz z uczniami, w asyście pocztów sztandarowych , w tym pocztu ZSCKR w Rudce, złożyły okolicznościową wiązankę w Miejscu Pamięci Narodowej.

galeriafoto

 

reforma960

 

18 38

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15