MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Konkurs historyczny – „100 lat Niepodległości Polski”

18 37W ramach cyklu wydarzeń upamiętniających setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole odbył się Konkurs Historyczny „100 lat Niepodległości Polski”.

Konkurs przeprowadzono w dwóch etapach. Pierwszy etap polegał na napisaniu przez wszystkich uczniów testu sprawdzającego podstawową wiedzę z najnowszej historii Polski. Do drugiego etapu zakwalifikowało się 10 uczniów, którzy uzyskali najwyższą punktację w pierwszym etapie. Bardzo ciekawie przebiegał drugi etap konkursu. Przeprowadzony na wzór jednego z popularnych telewizyjnych teleturniejów, wywołał zdrową rywalizację i pozytywne emocje wśród uczestników . Solidna wiedza uczniów na temat najnowszej historii Polski długo nie pozwalała wyłonić finalistów tego pojedynku. Udało się jednak i troje uczniów zajęło miejsca na podium. Są to uczennice z kl. I TŻ i III TŻ oraz uczeń z kl. III TA. Zwycięzcom gratulujemy. Laureaci konkursu odebrali pamiątkowe dyplomy i nagrody z rąk Pani Dyrektor podczas uroczystej akademii poświęconej stuleciu odzyskania przez Polskę niepodległości.

galeriafoto

 

reforma960

 

18 38

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15