Uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów

18 44W środę 12.12.2018r. 116 podlaskich uczniów szkół średnich i techników otrzymało stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Stypendium dostaje uczeń, który otrzymał promocję z wyróżnieniem i ma najwyższą średnią ocen w swojej szkole lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych co najmniej dobre.
W tym roku w naszej szkole stypendium tym została wyróżniona uczennica Aneta Gnatowska. W imieniu Prezesa Rady Ministrów wręczyli dyplomy Wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski oraz Podlaska Kurator oświaty Beata Pietruszka.
Pani Kurator pogratulowała uczniom i ich nauczycielom doskonałych wyników. Życzyła, aby nie poprzestali na laurach i w dalszym ciągu rozwijali swoje uzdolnienia.
Wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski wyraził nadzieję, że młodzi utalentowani Podlasianie „będą realizować swoje dalsze aspiracje w ramach lokalnej społeczności i naszego państwa. Tak, by jedno z drugiego czerpało siły do rozwoju”.
Serdecznie gratulujemy Anecie oraz życzymy dalszych sukcesów.

logo w2