VIII Turniej Mikołajkowy o Puchar Dyrektora ZS CKR w Rudce

18 43W czwartek, 6 grudnia odbył się Między klasowy Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora naszego zespołu szkół.

Zawodnicy ze wszystkich klas zaprezentowali wysoki poziom gry. Najlepszą w zawodach okazała się drużyna z klasy III TA, na drugim miejscu była ekipa z klasy IIITŻ, a trzecie miejsce zajęła drużyna piłkarska z klasy IITR+ IITŻ, na miejscu czwartym uplasowała się drużyna z klasy I TŻ. Główne trofeum zwycięskiej drużynie wręczyła Pani Dyrektor Halina Leszczyńska. Wszystkie drużyny otrzymały również mikołajowe maskotki.
Równocześnie w małej hali odbyły się Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców.

Zwycięzcy zostali nagrodzeni medalami.
W trakcie turnieju pojawił się także Św. Mikołaj, który w worku miał mnóstwo cukierków. Wszyscy bawili się znakomicie a Mikołajowa impreza na długo zapisze się w sercach uczestników.

logo erasmusv4