MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Futsal Chłopców 2018

18 45Dnia 12 grudnia 2018r w sali sportowej Zespołu Szkół CKR w Rudce, przeprowadzono mistrzostwa powiatu szkół ponadgimnazjalnych w futsalu chłopców.

W zawodach wzięło udział 5 szkół. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym” i w czasie 2x8 min na mecz. Sędziami zawodów byli nauczyciele startujących drużyn.
Na zakończenie uroczyście Pani Halina Leszczyńska –dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rudce dla trzech najlepszych szkół wręczyła okazałe puchary, a zawodników udekorowała pamiątkowymi medalami. Także nagrodzono najlepszych zawodników turnieju „statuetkami piłkarza”, a zwycięska szkoła otrzymała piłkę futsal. Nagrody ufundowane zostały przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Bielsku Podlaskim z dotacji Starostwa Powiatowego w Bielsku Podlaskim.

18 47

Organizator składa serdeczne gratulacje zwycięskim szkołom i dziękuje Dyrekcji Zespołu Szkół CKR w Rudce, za udostępnienie obiektów sportowych, a także obdarowanie wszystkich uczestników kawą, herbatą i innymi napojami, a nauczycielowi w-f panu Michałowi Warmijakowi, za wzorowe przeprowadzenie zawodów.


Przewodniczący PSZS
mgr Włodzimierz Borowik

galeriafoto

 produktpolskiplus230

reforma960

 

18 38

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15