MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Futsal Chłopców 2018

18 45Dnia 12 grudnia 2018r w sali sportowej Zespołu Szkół CKR w Rudce, przeprowadzono mistrzostwa powiatu szkół ponadgimnazjalnych w futsalu chłopców.

W zawodach wzięło udział 5 szkół. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym” i w czasie 2x8 min na mecz. Sędziami zawodów byli nauczyciele startujących drużyn.
Na zakończenie uroczyście Pani Halina Leszczyńska –dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rudce dla trzech najlepszych szkół wręczyła okazałe puchary, a zawodników udekorowała pamiątkowymi medalami. Także nagrodzono najlepszych zawodników turnieju „statuetkami piłkarza”, a zwycięska szkoła otrzymała piłkę futsal. Nagrody ufundowane zostały przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Bielsku Podlaskim z dotacji Starostwa Powiatowego w Bielsku Podlaskim.

18 47

Organizator składa serdeczne gratulacje zwycięskim szkołom i dziękuje Dyrekcji Zespołu Szkół CKR w Rudce, za udostępnienie obiektów sportowych, a także obdarowanie wszystkich uczestników kawą, herbatą i innymi napojami, a nauczycielowi w-f panu Michałowi Warmijakowi, za wzorowe przeprowadzenie zawodów.


Przewodniczący PSZS
mgr Włodzimierz Borowik

galeriafoto

 

logo w2

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15