MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Tradycje w bibliotece

18 48Na przełomie listopada i grudnia biblioteka szkolna zorganizowała cykliczne wydarzenia – Andrzejki i Mikołajki w bibliotece.

Spotkania miały na celu kultywowanie tradycji, zapoznanie ze zwyczajami i obrzędami oraz promocję czytelnictwa wśród uczniów. We współpracy z samorządem uczniowskim przygotowaliśmy najpopularniejsze i najciekawsze wróżby, gry i zabawy andrzejkowe. 6 grudnia na wszystkich, którzy w tym dniu odwiedzili bibliotekę szkolną i wypożyczyli książkę czekała niespodzianka.

galeriafoto

 

reforma960

 

18 38

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15