MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Koncert profilaktyczny „Ku Wolności”

18 51W dniu 20 grudnia 2018r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w koncercie profilaktycznym pt. „Ku wolności” w wykonaniu grupy muzycznej Heres / Wyrwani z Niewoli.

 Prowadzący spotkanie podzielili się z nami swoimi doświadczeniami i uświadomili nam, co tak naprawdę ważne jest w naszym życiu, motywowali również młodzież do aktywnego udziału w spotkaniu, przeprowadzili krótki quiz, w którym można było wygrać ciekawe nagrody. Koncert skłonił nas do zatrzymania się na chwilę, aby w przeddzień Szkolnych Jasełek i zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, zastanowić się nad tym, czym są dla nas RODZINA, WIARA, NADZIEJA, MIŁOŚĆ.
Dziękujemy ks. Łukaszowi z sąsiedniej parafii w Brańsku, że organizując ten koncert pomyślał o nas.

galeriafoto

 

reforma960

 

18 38

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15