MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Peru - kraj Ameryki Południowej - spotkanie informacyjne

18 6218 stycznia 2019 r. wszyscy uczniowie naszej szkoły wraz z gronem pedagogicznym, wzięli udział w spotkaniu poświęconym wyjątkowemu krajowi Ameryki Południowej – Peru.

W świat podróży, turystyki wiejskiej jak i możliwości założenia tam swojego biznesu, wprowadziła nas pani Sylwia Perkowska, z zawodu radca prawny, obecnie podróżniczka i przedsiębiorca. Opowiedziała nam jak swoją pasję i zamiłowanie do podróżowania, zamieniła w sposób na życie.
Ciekawą historię uprzyjemniały nam liczne, niepowtarzalne zdjęcia i nagrania. Pani Sylwia zabrała nas w podróż od wybrzeża, przez Andy i dżunglę wysoką. Podczas tej wirtualnej wycieczki odwiedziliśmy nie tylko najbardziej znane atrakcje Peru, ale także wyselekcjonowane przez nią inne perełki, które turystycznemu światu są jeszcze mało znane. Dużą część spotkania poświęciła zwyczajom, kulturze i kuchni peruwiańskiej.
Podczas prezentacji, uczniowie mieli możliwość zadawania pytań. Atmosfera panująca na auli była inspirująca. Padły nawet pomysły na otworzenie swojej działalności agroturystycznej na Podlasiu.
Wszyscy z entuzjazmem słuchaliśmy opowieści i pełni wiary we własne możliwości wróciliśmy na lekcje.

galeriafoto

 produktpolskiplus230

reforma960

 

18 38

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15