Wyjazd do kina ......

18 63W dniu 12 lutego 2019r. grupa młodzieży mieszkająca w internacie wyjechała na lodowisko oraz do kina w Białymstoku.

Celem wyjazdu była integracja grupy, dobra zabawa, aktywne spędzenie czasu wolnego, pokonanie własnych słabości i lęków, kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej.
Dla niektórych wychowanków był to pierwszy kontakt z łyżwami i tu dało się zauważyć strach i niepewność ale większość to zaawansowani łyżwiarze i wspaniale radzili na śliskiej tafli lodu. Liczyła się dobra zabawa, której nie brakowało , o czym świadczą zadowolone twarze.
Po wyczynach na lodzie młodzież wraz z opiekunami przejechała do kina Helios na film pt. „Planeta Singli 3”. Jest polska komedia romantyczna, której akcja w całości dzieję się na wsi, gdzie dwie rodziny przygotowuje się do wesela. Co z tego wynikło? Już wiemy, polecamy, warto obejrzeć.
Zrelaksowani wychowankowie wrócili do internatu ze świadomością, że wyjazd należy powtórzyć.

logo erasmusv4