MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

VI Spartakiada halowej piłki nożnej chłopców o Puchar Dyrektora ZS CKR w Rudce.

18 77VI Spartakiada, podobnie jak i w latach poprzednich, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Do rozgrywek zgłosiło się 8 szkół.

W pierwszym turnieju - 27 lutego 2019 r. - w rozgrywkach wzięły udział cztery szkoły. Do finału zakwalifikowały się drużyny z Ciechanowca i Perlejewa. W drugim terminie - 5 marca 2019 r. – z czterech rywalizujących ze sobą szkół do finału awansowali uczniowie z Wyszek i z Brańska. W obu turniejach zawody odbywały się zgodnie z przepisami POZPN w Białymstoku.
W dniu rozgrywek zawodnicy mogli skorzystać ze słodkiego poczęstunku przygotowanego przez naszą młodzież z technikum żywienia. Finał spartakiady odbył się 13 marca 2019 r. Miła atmosfera, życzliwość i gra zgodna z regułami fair play to cechy, które dominowały na naszej imprezie. Podsumowując turniej, Pani Halina Leszczyńska Dyrektor ZS CKR w Rudce, wręczyła puchar, medale, dyplomy i piłki nożne. Podziękowała opiekunom drużyn za przyjęcie zaproszenia i udział w turnieju. Na zakończenie Pani Dyrektor zaprosiła wszystkich uczestników na wspólny gorący bigos.
Kolejność końcowa Spartakiady:
I miejsce – Gimnazjum i SP Wyszki
II miejsce - Gimnazjum i SP Brańsk
III miejsce - Gimnazjum i SP Perlejewo
IV miejsce - Gimnazjum i SP Ciechanowiec

Gratulujemy. Do zobaczenia za rok.

 

galeriafoto

 

reforma960

 

18 38

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15