Najsłodsza impreza targowa – EXPO SWEET 2019

18 78W dniu 20.02.2018 uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w najsłodszym wydarzeniu branży cukierniczej tego roku, czyli Międzynarodowych Targach Expo Sweet.

Expo Sweet to największe w Polsce targi branży cukierniczej i lodziarskiej. Bierze w niej udział wiele firm z Polski i Europy oferując maszyny i surowce dla cukierników, piekarzy, lodziarzy czy właścicieli kawiarni. Uczniowie podczas zwiedzania targów mieli możliwość zapoznania się z szeroką ofertą produktów cukierniczych i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Mogli również spotkać się i porozmawiać z fachowcami w tej branży. Organizatorzy oraz wystawcy zadbali o podniebienia nawet najwybredniejszych łasuchów. Podczas targów była możliwość darmowej degustacji prezentowanych wyrobów. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się lody w różnej formie oraz nieskończonej gamie smakowej.

reforma960

logo erasmusv4