MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Wycieczka na Targi Rolnicze Agrotech 2019

18 79W tym roku odbyła się jubileuszowa dwudziesta piąta wystawa Agrotech w Kielcach.

Jest to największa tego typu impreza w kraju, gdzie zaprezentowało się ponad 750 wystawców. Na Targach Agrotech, w dniu 15. marca pojawiła się również grupa młodzieży z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia w Rudce. Uczniowie z klas o profilu rolniczym mogli zobaczyć najnowsze maszyny i urządzenia produkowane na potrzeby rolnictwa.
Targi stanowiły doskonałą okazję aby porozmawiać ze specjalistami i poznać najnowsze rozwiązania technologiczne. Dla zwiedzających przygotowano liczne prezentacje, konkursy oraz ofertę wydawnictw branżowych.

galeriafoto

 produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15