MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Targi edukacyjno – zawodowe w Bielsku Podlaskim

18 82Dobry zawód – Fajne życie - pod takim hasłem odbyły się tegoroczne targi edukacyjno-zawodowe w Bielsku Podlaskim.

27 marca w Hotelu „Unibus” zaprezentowały się szkoły średnie prowadzące kształcenie zawodowe na naszym terenie. W takim miejscu nie mogło oczywiście zabraknąć naszej szkoły. W pięknym wnętrzu naszego stoiska, zaaranżowanego na styl sali pałacowej, można było obejrzeć wystawę zdjęć z niemal 60 letniej historii szkoły oraz zapoznać się z ofertą edukacyjną na rok 2019/2020. Dla absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych prowadzimy nabór w kierunkach technik rolnik, technik agrobiznesu, technik żywienia i usług gastronomicznych i technik turystyki na obszarach wiejskich. Dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja multimedialna poświęcona aktualnym wydarzeniom w naszej szkole, którą można było obejrzeć na ekranie telewizora wkomponowanego nad kominkiem. Całości dopełniły słodkie przekąski przygotowane przez uczniów technikum żywienia i usług gastronomicznych.
Cieszymy się, że mogliśmy przybliżyć wszystkim zainteresowanym naszą ofertę, dziękujemy za liczne słowa uznania i zapraszamy w maju na dni otwarte szkoły.

galeriafoto

 produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15