MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Kibicujemy Jagiellonii Białystok

18 929 kwietnia 2018r. grupa uczniów ZSCKR w Rudce wraz z opiekunami wybrała się na mecz półfinału pucharu Polski pomiędzy Jagiellonią Białystok a Miedzią Legnica.

Piłkarze obu drużyn stworzyli na murawie boiska znakomite widowisko sportowe. Równie gorąca atmosfera panowała na trybunach, gdzie około 18 tysięcy kibiców starało się pomóc swoim piłkarzom nieustannym, trwającym przez cały mecz dopingiem. Naszym uczniom udzieliła się wspaniała atmosfera panująca na stadionie i czynnie uczestniczyli w kibicowaniu białostockiej drużynie. Młodzież pokazała, że potrafi kulturalnie i z oddaniem wspierać dopingiem swoich ulubieńców, świetnie się przy tym bawiąc. Dodatkowo, wygrywając mecz 2:1, piłkarze Jagiellonii sprawili, że w doskonałych nastrojach opuszczaliśmy stadion przy ulicy Słonecznej w Białymstoku.

galeriafoto

 

reforma960

 

18 38

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15