MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Uroczystość pożegnania ABSOLWENTÓW ZSCKR w Rudce 2019

18 95W dniu 26 kwietnia 2019r. w obecności zaproszonych gości, cała społeczność szkolna Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rudce nostalgicznie pożegnała uczniów klas czwartych.

 

Uroczystość wieńcząca czteroletnią drogę edukacyjną uczniów technikum w Rudce, rozpoczęła się Mszą św. w Kościele pw. Trójcy Przenajświętszej. Następnie, w auli szkolnej uroczysty apel rozpoczął się, zgodnie z ceremoniałem szkolnym, od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu. Kolejną odsłoną uroczystości było wręczenie nagród i świadectw. Dyrektor Zespołu Szkół CKR, pani Halina Leszczyńska wręczyła wiele nagród zasłużonym abiturientom, ale najwięcej serdecznych i ciepłych emocji wśród rady pedagogicznej oraz uczniów wzbudziło jedno z wyróżnień – Nagroda Dyrektora Szkoły. Nie zabrakło kwiatów i podziękowań dla dyrektora, nauczycieli, którzy przez cztery lata pracowali z młodzieżą.
Tradycyjnie pożegnanie czwartoklasistów przygotowali uczniowie klas trzecich, które także małym upominkiem wsparli młodsi szkolni przyjaciele klas I i II. Dopełnieniem programu był część artystyczna i występ Szkolnego Zespołu Wokalnego Septyma, który kilkoma utworami uświetnił apel. Salwy śmiechu towarzyszyły projekcji prezentacji „Ale to już było – wspomnienia szkolne 2015-2019” przedstawiającej wybrane wydarzenia ze szkolnego życia Naszych tegorocznych absolwentów. Miłą niespodzianką „na pożegnanie” abiturientów był słodki upominek – tort, przygotowany specjalnie dla nich przez uczniów klas trzecich. Oficjalną uroczystość pożegnania zakończyła zaimprowizowana „klasowa sesja zdjęciowa”, która na długo pozostawi ten dzień w pamięci abiturientów. A później były jeszcze spotkania klasowe z wychowawcami, degustacja wspomnianych wyżej tortów i... smutek rozstania.
Wszystkim tegorocznym Absolwentom życzymy powodzenia
i mówimy... do zobaczenia w dorosłym życiu !

Oliwia Pawłowska

galeriafoto

 

reforma960

 

18 38

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15