MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

ŚNIADANIE DAJE MOC

18 98W dniu 2. kwietnia, w naszej szkole odbyła się I Edycja Regionalnego Konkursu Kulinarnego skierowanego do uczniów szkół podstawowych i gimnazjum.

„Śniadanie Daje Moc” to konkurs, którego celem jest propagowanie wśród młodych ludzi wiedzy na temat znaczenia pełnowartościowego śniadania w codziennej diecie. Konkurs przebiegał w dwóch etapach, do etapu finałowego zgłosiło się 6 trzyosobowych zespołów, które zmagały się z czterema różnorodnymi zadaniami. Komisja konkursowa, której przewodniczyła Pani Dyrektor Halina Leszczyńska miała niełatwe zadanie. Zespoły były świetnie przygotowane, zarówno do zadań teoretycznych, jak też praktycznych. Piękne i barwne elementy dekoracyjne oraz oryginalność wykonania zadań konkursowych zachwyciły komisję. Wszystkie zespoły z ogromnym zaangażowaniem przystępowały do kolejnych zadań walcząc o miejsca na podium i bardzo atrakcyjne nagrody.
W I -ej Edycji Regionalnego Konkursu Kulinarnego skierowanego do uczniów szkół podstawowych i gimnazjum. „Śniadanie Daje Moc” zwyciężyła drużyna z Zespołu Szkół w Grodzisku, otrzymując w nagrodę mini laptopy oraz pamiątkowe dyplomy. Drugie miejsce zajęli uczniowie Szkoły Podstawowej w Domanowie ( słuchawki BLUETOOTH) , a trzecie drużyna ze Szkoły Podstawowej w Nurze (czytniki E-BOOK).
Cieszymy się bardzo, że konkurs „Śniadanie Daje Moc” spotkał się dużym zainteresowaniem. Wybór zwycięskiej grupy nie był łatwy, bo wszystkie zadania konkursowe były wykonane na bardzo wysokim poziomie i uczestnicy zachwycili nas swoimi pomysłami. Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim szkołom, które wzięły udział w konkursie. Zapraszamy na II edycję w przyszłym roku.

galeriafoto

 

reforma960

 

18 38

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15