MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

- - - - - - - PRZYJEDŹ… ZAJRZYJ… ZDECYDUJ… - - - - - - - Dzień Otwarty w ZSCKR w Rudce 2019

18 10415 maja 2019r. miał miejsce w naszej szkole Dzień Otwarty. Odwiedzającym nas uczniom, rodzicom, nauczycielom i wychowawcom pokazaliśmy jak wygląda nasza szkolna rzeczywistość.

Na nasze zaproszenie odpowiedziały nie tylko szkoły podstawowe i gimnazja z okolicznych miejscowości, ale również szkoły odległe o kilkadziesiąt kilometrów. Gościliśmy młodzież z Rudki, Grodziska, Perlejewa, Kleszczel, Łubina Kościelnego oraz Klukowa. Uczniowie z wielu innych szkół przyjechali indywidualnie, pod opieką rodziców .
Młodzież nasza oprowadzała swoich młodszych kolegów po pałacowych korytarzach, pokazując różne szkolne zakamarki, pozwalając zajrzeć do pracowni i podejrzeć jak pracują nasi uczniowie. Zaprosili gości również do hali sportowej, gdzie odbywały się mecze piłki ręcznej oraz do internatu i zielonej pracowni, do której najwytrwalsi dotarli mimo padającego bez przerwy deszczu.
Piękny kompleks pałacowo-parkowy i nowoczesne szkolne pracownie zrobiły na naszych gościach duże wrażenie.
Dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia i przypominamy uczniom klas III gimnazjów i VIII klas szkół podstawowych, że nadszedł już czas na decyzje dotyczące wyboru dalszej ścieżki edukacyjnej...
A jeśli...
Szukasz pomysłu na siebie ?
SZKOŁA w RUDCE jest dla CIEBIE !

galeriafoto

Zapraszamy !

 produktpolskiplus230

reforma960

 

18 38

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15