MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Nasi uczniowie w IUNG -PIB Puławach 30.05.2019r.

18 108Uczniowie z klasy ITR pod opieką nauczycieli uczestniczyli w Tygodniu Otwartych Drzwi w IUNG-PIB w Puławach. Podczas spotkania mieliśmy możliwość zapoznania się z badaniami prowadzonymi przez Instytut.

Obejrzeliśmy doświadczenia wazonowe kukurydzy, zbóż, roślin bobowatych, chmielu i tytoniu. Wysłuchaliśmy bardzo ciekawych wykładów prowadzonych przez pracowników Instytutu. Szczególnie zainteresowały nas wykłady dr . A.Skowrońskiego o ,, Nawożeniu kukurydzy”’ oraz „Wykorzystaniu map glebowo-rolniczych‘’. Poznaliśmy także historię ośrodka nauk rolniczych i zespołu parkowo-pałacowego.

galeriafoto

 produktpolskiplus230

reforma960

 

18 38

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15