I miejsc ZSCKR w Rudce w konkursie „Ekonomia społeczna miejscem dla każdego- dla uczniów szkół województwa podlaskiego”.

18 113Czterech uczniów klasy IV technikum agrobiznesu : Wojciech Selewońko, Wojciech Szymoniak, Przemysław Skłodowski i Paweł Brzeziński, pod opieką pani Anny Mortel, wzięło udział w konkursie na spot filmowy promujący ekonomię społeczną, zdobywając pierwsze miejsce w województwie podlaskim.

Koncepcja ekonomii społecznej jest relatywnie nowym trendem w ekonomii, jednak dzięki wielu pozytywnym aspektom, zarówno dla społeczeństwa, jak i przedsiębiorstwa wdrażającego tą koncepcję, zyskała wielu zwolenników. Dlatego ROPS chcąc upowszechnić wiedzę o podmiotach działających w ramach gospodarki społecznej, ogłosił konkurs na spot reklamowy promujący te podmioty. 18 114Nastawione one są na realizację celów społecznych. 09.06.2019r. w Białymstoku na VIII Targach Ekonomii Społecznej, odbyło się uroczyste wręczenie nagród.

produktpolskiplus230

reforma960