MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

I miejsc ZSCKR w Rudce w konkursie „Ekonomia społeczna miejscem dla każdego- dla uczniów szkół województwa podlaskiego”.

18 113Czterech uczniów klasy IV technikum agrobiznesu : Wojciech Selewońko, Wojciech Szymoniak, Przemysław Skłodowski i Paweł Brzeziński, pod opieką pani Anny Mortel, wzięło udział w konkursie na spot filmowy promujący ekonomię społeczną, zdobywając pierwsze miejsce w województwie podlaskim.

Koncepcja ekonomii społecznej jest relatywnie nowym trendem w ekonomii, jednak dzięki wielu pozytywnym aspektom, zarówno dla społeczeństwa, jak i przedsiębiorstwa wdrażającego tą koncepcję, zyskała wielu zwolenników. Dlatego ROPS chcąc upowszechnić wiedzę o podmiotach działających w ramach gospodarki społecznej, ogłosił konkurs na spot reklamowy promujący te podmioty. 18 114Nastawione one są na realizację celów społecznych. 09.06.2019r. w Białymstoku na VIII Targach Ekonomii Społecznej, odbyło się uroczyste wręczenie nagród.

 produktpolskiplus230

reforma960

 

18 38

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15