MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Dni Otwarte Firmy Pronar w Narwi

18 115Dnia 14.06.2019 r. uczniowie klasy I technikum rolniczego wraz z nauczycielami przedmiotów zawodowych uczestniczyli w Dniach Otwartych Firmy Pronar w Narwi.

Wyjazd był związany z 30-leciem istnienia firmy. Młodzież zwiedziła hale produkcyjne, w których wytwarza się m.in.: urządzenia hydrauliczne, felgi do pojazdów i maszyn rolniczych, przyczepy rolnicze. Uczniowie zwiedzili również magazyny firmy i mieli okazję zaobserwować w jaki sposób przygotowuje się sprzęt do wysyłki. Dużym zainteresowaniem cieszył się sprzęt lotniczy, będący na wyposażeniu firmy. Na pamiątkę naszego pobytu młodzież otrzymała drobne upominki. Końcowym etapem wyjazdu było zwiedzanie wystawy maszyn rolniczych, komunalnych i recyklingowych, kół tarczowych, pneumatyki i hydrauliki, osi i układów jezdnych.

galeriafoto

 ue2

produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15