Dni Otwarte Firmy Pronar w Narwi

18 115Dnia 14.06.2019 r. uczniowie klasy I technikum rolniczego wraz z nauczycielami przedmiotów zawodowych uczestniczyli w Dniach Otwartych Firmy Pronar w Narwi.

Wyjazd był związany z 30-leciem istnienia firmy. Młodzież zwiedziła hale produkcyjne, w których wytwarza się m.in.: urządzenia hydrauliczne, felgi do pojazdów i maszyn rolniczych, przyczepy rolnicze. Uczniowie zwiedzili również magazyny firmy i mieli okazję zaobserwować w jaki sposób przygotowuje się sprzęt do wysyłki. Dużym zainteresowaniem cieszył się sprzęt lotniczy, będący na wyposażeniu firmy. Na pamiątkę naszego pobytu młodzież otrzymała drobne upominki. Końcowym etapem wyjazdu było zwiedzanie wystawy maszyn rolniczych, komunalnych i recyklingowych, kół tarczowych, pneumatyki i hydrauliki, osi i układów jezdnych.

produktpolskiplus230

reforma960