MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

18 013. września powitaliśmy nowy rok szkolny. Dzień rozpoczęliśmy udziałem we Mszy Świętej w kościele parafialnym w Rudce. Oficjalna część inauguracji roku szkolnego miała miejsce w auli szkolnej.

Pani Dyrektor Halina Leszczyńska powitała zebranych na uroczystości nauczycieli, uczniów i rodziców. Szczególnie ciepło zwróciła się do uczniów klas pierwszych, gratulując im wyboru szkoły oraz życząc wielu sukcesów, realizacji marzeń i osiągania wyznaczonych celów. Zostały odczytane listy okolicznościowe skierowane do dyrekcji, nauczycieli, pracowników i uczniów z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Pan Jan Krzysztof Ardanowski, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi w swoim liście nie tylko złożył życzenia wszystkim podmiotom i beneficjentom szkoły, ale też wyraził nadzieję, iż uczniowie klas pierwszych szybko przekonają się, że wybór szkoły rolniczej był słuszny, bo jest to miejsce, w którym na pewno będą zgłębiać nie tylko specjalistyczna wiedzę rolniczą, realizować swoje pasje, ale także nawiązywać ciekawe znajomości.
Pani Dyrektor poinformowała również, że nowy rok szkolny, decyzją Pani Minister Edukacji Narodowej, będzie obchodzony pod hasłem „Niepodległa”.

galeriafoto

 

reforma960

 

18 38

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15