MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Byliśmy na XVIII Międzynarodowym Marszu Pamięci Zesłańców Sybiru 2018

18 027 września 2018 roku uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielem historii kolejny już raz wzięli udział w Międzynarodowym Marszu Pamięci Zesłańców Sybiru w Białymstoku.

Tegoroczny marsz odbył się pod hasłem „Przez Sybir do Niepodległej”. Wraz z tysiącami osób przeszli od Pomnika Katyńskiego do kościoła pw. Ducha Świętego. Tam uczestniczyli w mszy świętej celebrowanej przez arcybiskupa Edwarda Ozorowskiego. Ostatnia część uroczystości miała miejsce przy pomniku Grobie Nieznanego Sybiraka. Udział uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. K. Kluka w Rudce w tej „żywej” lekcji historii wpisuje się w tym roku w obchody 100-lecia Niepodległości Polski i jest wyrazem naszej pamięci i szacunku dla przeszłości.

galeriafoto

 

reforma960

 

18 38

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15