MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Salon Maturzystów Perspektywy 2018

18 037 września na Uniwersytecie w Białymstoku odbyła się tegoroczna edycja kampanii Salon Maturzystów Perspektywy.

Uczniowie klas czwartych mieli okazję obejrzeć prezentacje ekspertów OKE dotyczące przedmiotów obowiązkowych i najczęściej zdawanych na maturze przedmiotów dodatkowych. Tegoroczni maturzyści mogli się także zapoznać z ofertą edukacyjną wyższych uczelni m. in. Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Warszawskiej Szkoły Reklamy, Akademii Górniczo- Hutniczej w Krakowie, Społecznej Akademii Nauk. Fachowi doradcy z tych uczelni służyli pomocą w podejmowaniu decyzji dotyczących dalszej ścieżki kształcenia.

 

reforma960

 

18 38

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15