Otrzęsiny w internacie. 2018

18 18Każdego roku szkolnego otrzęsiny internackie stają się szczególnym wydarzeniem. Wychowankowie klas pierwszych muszą przejść próbę, aby wejść do grona mieszkańców internatu.

Uroczystość mocno integruje całą społeczność internatu, pozwala pierwszakom zaadaptować się do nowego otoczenia, umożliwia pokazania się na forum.
Oczywiście było wiele różnorodnych konkurencji. Atmosfera jak zwykle bez zarzutów. Nie było żadnego pierwszaka, który się dobrze nie bawił. Radość i śmiech towarzyszyli nam od początku do końca. Również starsi zaangażowali się w zabawy.
Na sam koniec pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie i stali się pełnoprawnymi mieszkańcami internatu.
Wychowankom klas pierwszych dziękujemy za wspólną zabawę i życzymy powodzenia w codziennych „konkurencjach”, aby dobrze im było w naszej placówce.

logo w2