MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

EDWARD - europejski dzień bez ofiar śmiertelnych

18 16Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim w ramach Europejskiego dnia bez ofiar śmiertelnych na drogach, przypadającego w dniu 19 września, spotkali się z młodzieżą mieszkającą w internacie.

Podczas spotkania goście przypomnieli zebranym uczniom najważniejsze zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Podkreślili zdecydowanie, że niedostosowanie prędkości do warunków drogowych, nadmierna prędkość, prowadzenie samochodu po alkoholu, a także lekkomyślność i brawura to ciągle główne przyczyny wypadków drogowych, w których giną niewinni, często młodzi ludzie. Podczas spotkania Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego wielokrotnie odwoływał się do zdarzeń z własnej praktyki zawodowej i pozostaje mieć nadzieję, że młodzi kierowcy mieszkający w internacie skorzystają z tej lekcji, aby jak najbezpieczniej poruszać się po drogach.
Mundurowi korzystając z okazji spotkania z uczniami szkoły ponadgimnazjalnej przedstawili warunki przyjęć do Policji oraz omówili poszczególne etapy rekrutacji kandydatów.

 

reforma960

 

18 38

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15