MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Lekcja ekologii w lesie 2018

18 25Uczniowie pierwszych klas w ramach wyjazdu integracyjnego i 25 edycji akcji „Sprzątanie Świata – Polska 2018” wzięli udział wraz z wychowawcami 3 października 2018 roku w zorganizowanej w terenie lekcji „Las nie jest miejscem na odpady” w rezerwacie przyrody w Korycinach.

Uczniowie zwiedzili także szkółkę leśną „Koryciny”. Przy tej okazji zwrócono uwagę na właściwe zachowanie się ludzi odwiedzających skupiska leśne, dbanie o czystość w lasach i ponowne wykorzystywanie odpadów. „Sprzątanie świata – Polska” to wspólna lekcja poszanowania środowiska. Jej celem jest promowanie zachowania czystości środowiska, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko. Mamy nadzieję, że również dzięki naszym działaniom edukacyjnym w przyszłości wszyscy będziemy mogli cieszyć się pięknem otaczającej nas przyrody.

 

reforma960

 

18 38

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15