MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

PROJEKT „LEKCJE Z ZUS”

logo lekcje z zusW listopadzie w naszej szkole realizujemy projekt „ Lekcje z ZUS”, który jest skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych.

Czytaj więcej...

Wizja współpracy ZSCKR w Rudce z Narodowym Instytutem Kultury i Dziedzictwa Wsi

19 039Z inicjatywy Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego powstała nowa państwowa instytucja kultury - Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi, który swoją ideą nawiązuje do tradycji Państwowego Instytutu Kultury Wsi, powołanego w 1936 roku przez prezydenta Ignacego Mościckiego. Dotyczy to zarówno kultury duchowej, przejawiającej się w różnego rodzaju sztuce ludowej, folklorze, poezji, również rękodziele ludowym, jak i kultury materialnej, która wniosła ogromny wkład w rozwój Polski.

Czytaj więcej...

Rolnictwo precyzyjne 2019

19 036W dniu 22.10.2019r. młodzież klas IV TA i IV TR uczestniczyła w spotkaniu z specjalistami z zakresu rolnictwa precyzyjnego.

Czytaj więcej...

Uroczystość ślubowania klas pierwszych i Dzień Edukacji Narodowej 2019

19 038Minął pierwszy miesiąc nowego roku szkolnego. Liczne grono pierwszoklasistów ukończyło właśnie proces adaptacji do naszej społeczności tradycyjnym ŚUBOWANIEM KLAS PIERWSZYCH.

Czytaj więcej...

Konferencja na temat innowacyjnych metod podnoszenia pH gleb.

19 034Poprawie jakości gleb Podlasia poświęcona była konferencja zorganizowana przez Stowarzyszenie Inżynierów Techników Rolnictwa oraz Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa. Udział w niej wzięli uczniowie kl. IIITR z opiekunem.

Czytaj więcej...

Jubileusz 60-lecia SZKOLNICTWA ROLNICZEGO w Rudce 4. października 2019r.

19 008Słowa:,, Musimy powrócić i odzyskać swoją przeszłość, abyśmy mogli zrozumieć, po co i w jaki sposób staliśmy się tym, kim jesteśmy dziś’’- stały się myślą przewodnią obchodów 60-lecia ZSCKR im. K. Kluka w Rudce i V Zjazdu Absolwentów.

Czytaj więcej...

Na Świecie Szkoły w Golądkowie

19 020Delegacja naszej szkoły wraz z pocztem sztandarowym, miała przyjemność uczestniczyć w święcie 95-lecia Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie.

Czytaj więcej...

Dzień Jedności Rolniczej 2019

19 010Dnia 29.09.2019 r. (niedziela) poczet sztandarowy ZSCKR im. K. Kluka w Rudce uczestniczył w spotkaniu ekumenicznym "Dzień Jedności Rolniczej" w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Świętej Wodzie k/ Wasilkowa.

Czytaj więcej...

Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych „Edward” 2019

19 029Policyjny wydziału ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim w ramach Europejskiego Dnia Bez Ofiar Śmiertelnych w dniu 26.09.2019 spotkali się z uczniami klas pierwszych mieszkającymi w internacie.

Czytaj więcej...

Wyjazd młodzieży do Centrum Nauki Kopernik 2019

19 015W dniu 19.09.2019 r. młodzież klasy IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych miała możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną i technologiczną największego w Polsce centrum nauki, którego misją jest „inspirowanie do obserwacji, doświadczania, zadawania pytań i szukania odpowiedzi”.

Czytaj więcej...

 produktpolskiplus230

 

 

18 38

logo erasmusv4

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15