Nasza szkoła podczas Święta Plonów - Diecezjalne Dożynki w Wyszkach

19 018Naszą szkołę podczas Święta Plonów - Diecezjalnych Dożynek w Wyszkach, reprezentowali uczniowie wraz z pocztem sztandarowym. Z tej okazji, 7 września 2019 roku, nowy Biskup Drohiczyński, Piotr Henryk Sawczuk odprawił uroczystą Mszę Świętą.

19 016 Na tę uroczystość przybyło wielu znakomitych gości, przedstawiciele parlamentu RP, administracji rządowej, radni wojewódzcy, przedstawiciele Zarządu Województwa Podlaskiego oraz starostowie, burmistrzowie i wójtowie okolicznych samorządów.19 017
Podziękowaniem za tegoroczne plony były wieńce dożynkowe, przygotowane przez ponad 60 parafii. W konkursie na najpiękniejszy wieniec główną nagrodę uzyskał wieniec przygotowany przez parafię Miłosierdzia Bożego w Bielsku Podlaskim.
Wszyscy uczestnicy Święta Plonów mieli okazję do spróbowania domowych wyrobów przygotowanych przez panie z lokalnych Kół Gospodyń Wiejskich.

produktpolskiplus230

logo erasmusv4