MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

AGRO SHOW Bednary 2019

19 028W dniu 20 września 2019r. młodzież naszej szkoły uczestniczyła w wystawie Agro Show w Bednarach k/Poznania.

Wystawa ta od lat postrzegana jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. Agro Show to również kompleksowa wystawa, podczas której swoja aktualną ofertę przedstawiają producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, a także firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem. Uczniowie dzięki uczestnictwu w tym wydarzeniu mogli poszerzyć swoją wiedzę o najnowsze rozwiązania techniczne, które w przyszłości, które w przyszłości będą mogli wykorzystać w swoim życiu zawodowym.

galeriafoto

 ue2

produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15