MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Konferencja na temat innowacyjnych metod podnoszenia pH gleb.

19 034Poprawie jakości gleb Podlasia poświęcona była konferencja zorganizowana przez Stowarzyszenie Inżynierów Techników Rolnictwa oraz Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa. Udział w niej wzięli uczniowie kl. IIITR z opiekunem.

Podczas spotkania rozmawiano przede wszystkim o wapnowaniu gleb. Od sierpnia rolnicy mogą ubiegać się o dopłaty w ramach Ogólnopolskiego programu regeneracji środowiskowej gleb poprzez ich wapnowanie. O zasadach ubiegania się o dotację z Ogólnopolskiego programu regeneracji środowiskowej gleb poprzez ich wapnowanie mówiła przedstawicielka Podlaskiej Izby Rolniczej. Podkreślała, że jest on skierowany do tych rolników, którzy mają gospodarstwa o powierzchni nie większej niż 75 ha.

ue2

kliknij6

corono960

4 43019 109

 PLAKAT A3 polskiebazarek 960

polskiebazarek.pl

produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15