help3m

IX. Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły

19 061W dniu 6 grudnia 2019r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. K. Kluka w Rudce odbył się IX. Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły.

W Turnieju udział wzięło 8 zespołów klasowych. Zawodnicy prezentowali bardzo wysoki poziom gry, wyróżniali się walecznością i skutecznymi akcjami. Sportowej zabawie towarzyszyła świąteczna atmosfera. Walka o każdą bramkę i chęć zwycięstwa w turnieju były bogatym doświadczeniem dla wszystkich zawodników.
Najlepszy zespół z klasy IV technikum żywienia otrzymał puchar z rąk pani Dyrektor. Kolejne zespoły otrzymały świąteczne maskotki.
II miejsce – zawodnicy z klasy III TR+ III TŻ
III miejsce - zawodnicy z klasy IV TR
IV miejsce – zawodnicy z klasy IV TA
W tym samym dniu odbyły się jednocześnie mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.
W kategorii dziewcząt zwyciężyła Patrycja Rogozińska, II. miejsce zajęła Anna Żero, III. miejsce wywalczyła Paulina Czerchlańska.
W kategorii chłopców mistrzem został Sebastian Mikołaj Tymiński, II. miejsce zajął Dominik Sienicki, na III. miejscu uplasował się Paweł Jażwiński.
Zwycięzcy otrzymali medale oraz dyplomy.
W trakcie trwania rozgrywek „Mikołaj” oraz Śnieżynki obdarowywali słodkościami.
Dziękujemy wszystkim za wspaniałą wspólną zabawę, gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

ue2

produktpolskiplus230