MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

„Razem na Święta”

19 071„Razem na Święta” to akcja ogłoszona przez Ministra Edukacji Narodowej. Celem tego przedsięwzięcia jest zarówno pomoc innym, jak również budowanie wspólnot i kształtowanie odpowiedzialności za drugą osobę.

Pamiętając o tym, że Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny i wyjątkowy, czas kiedy dzielimy się z innymi dobrocią i sercem, nasza szkoła również zgłosiła swój udział w tej akcji.
Jedną z inicjatyw, jakie podejmujemy, jest zbiórka wśród uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły słodyczy, które wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas zawiozą dzieciom z Zakładowego Ośrodka Leczniczego w Bacikach Średnich koło Siemiatycz. Część słodyczy trafi również do świetlicy socjoterapeutycznej w Rudce.
Młodzież odwiedzi też w okresie przedświątecznym emerytowanego pracownika naszej szkoły, któremu stan zdrowia nie pozwala na przybycie na wystawiane corocznie Jasełka i spotkanie opłatkowe.

 ue2

produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15