MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Wystawa kartek świątecznych. 2019

19 074W Sali Rycerskiej jest czynna wystawa kart świątecznych z życzeniami od zaprzyjaźnionych instytucji, firm oraz osób prywatnych, które zostały przesłane z okazji Świąt Bożego Narodzenia do społeczności Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Krzysztofa Kluka w Rudce w ostatnich dziewięciu latach.

 

Zwyczaj posyłania tradycyjnych kartek świątecznych niesamowicie zbliża i przypomina o magii Bożego Narodzenia. W dzisiejszych czasach ta tradycja zastępowana jest bardzo często wysłaniem e-maila
z życzeniami. Mimo to, ciągle wysyłamy jeszcze tradycyjne karty świąteczne do rodziny, przyjaciół i współpracujących instytucji. Dostępnych jest wiele rodzajów i form kartek. Niektóre z nich zachwycają kunsztem wykonania i pomysłowością plastycznego przedstawienia Świąt Bożego Narodzenia.
Warto w przyszłości kultywować tę piękną tradycję i w taki, między innymi, sposób wyrazić pamięć o bliskich nam ludziach...

galeriafoto

 ue2

produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15