help3m

ZEBRANIE Z RODZICAMI

19 0849 lutego 2020r. odbyło się zebranie z rodzicami, którego celem było podsumowanie pracy szkoły w I semestrze roku szkolnego 2019/2020.

Spotkaniu przyświecały słowa Z. Ziglera,, Sukces to maksymalne wykorzystanie możliwości jakie masz”. Zgromadzonych w auli rodziców powitała pani dyrektor Halina Leszczyńska. Następnie, przedstawiła osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze uczniów oraz powiedziała o tym, czym żyła szkoła w I semestrze roku szkolnego 2019/2020, a także przedstawiła plany na najbliższą przyszłość. Uzupełnieniem prezentacji ustnej pani dyrektor była prezentacja multimedialna przygotowana przez pana Jarosława Bobla. Na zakończenie tej części spotkania pani Dyrektor zaprosiła rodziców do nowo przebudowanego budynku gospodarczego, zwanego,, Gacówką”, który służy młodzieży jako warsztaty szkolne przetwórstwa płodów rolnych metodami tradycyjnymi.. Czekał tam na nich poczęstunek przygotowany przez uczniów technikum żywienia i usług gastronomicznych, który stanowił owoc odbytych przez nich warsztatów. Następnie, rodzice w towarzystwie wychowawców udali się na spotkania klasowe.

kliknij6

corono960