MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas ZSCKR wśród laureatów……

19 085W niedzielę 12 stycznia 2020 r. delegacja wolontariuszy Szkolnego Koła Caritas naszej szkoły udała się do Bielska Podlaskiego, aby wziąć udział w świąteczno-noworocznym spotkaniu z ks. bp. Piotrem Sawczukiem.

W spotkaniu udział wzięli pracownicy diecezjalnej Caritas, przedstawiciele parafialnych zespołów, szkolnych kół, warsztatów terapii zajęciowej, świetlic socjoterapeutycznych, stypendyści oraz przedstawiciele władz samorządowych.
Mszy św., w kościele Matki Bożej z Góry Karmel, przewodniczył Pasterz diecezji. Kolejna część spotkania miała miejsce w siedzibie Warsztatu Terapii Zajęciowej. Rozpoczął ją występ stypendystki z Ceranowa. Dużo wzruszenia dostarczyła część artystyczna
w wykonaniu uczestników Warsztatu z Bielska Podlaskiego. Dyrektor Caritas Diecezji Drohiczyńskiej ks. kan. dr Łukasz Gołębiewski zaprezentował obszerne roczne sprawozdanie z działalności Caritas. Rozstrzygnięto również konkurs „Miej serce”- edycja 3”, którego głównym celem była popularyzacja działań wolontariatu. Szkolne Koło Caritas, działające w naszej szkole znalazło się wśród laureatów. Była to miła niespodzianka, która jeszcze bardziej motywuje nas do działań na rzecz drugiego człowieka.

galeriafoto

kliknij6

corono960

4 43019 109

 ue2

produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15