MENU UCZNIA

BAZA SZKOŁY

 edukacjam3m

help3m

listyizyczm

to warto wiedziecm

OGŁOSZENIA

ARCHIWUM

Ach co to był za bal…

19 086Od stycznia maturzyści odliczają dni do egzaminu dojrzałości i z coraz większym rozmachem przygotowują się do niego. Przygotowania do matury, to noce zarwane nad książką, ale także wyczekiwana przez młodzież chwila zabawy – Studniówka. Bal studniówkowy uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rudce odbył się 18 stycznia 2020r. w Ciechanowcu, w hotelu Nowodwory. Uroczystość rozpoczęła się częścią oficjalną.

Uroczystego otwarcia Studniówki dokonała dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rudce pani Halina Leszczyńska.
Powodzenia na maturze i sukcesów w dorosłym życiu życzyli przyszłym maturzystom przybyli na tę uroczystość goście, m.in. Radny Sejmiku Wojewódzkiego, pan Jerzy Leszczyński, Wójt Gminy Rudka, pan Marcin Gawrysiak, ks. Robert Figura oraz Nadleśniczy Nadleśnictwa Rudka, pan Tadeusz Zawistowski. Po wielu ciepłych słowach, które uczniowie usłyszeli w dedykowanych im życzeniach, nadszedł czas na podziękowania. Abiturienci do szczerych słów wdzięczności dołączyli piękne kwiaty oraz dedykowali utwór wykonany przez maturzystkę – Ewelinę Niemyńską. W balowy nastrój abiturienci wprowadzili wszystkich tradycyjnym tańcem – polonezem. A później była wspaniała zabawa... do samego rana.

galeriafoto

 ue2

produktpolskiplus230

 

 

18 38

199

 

prawa0

prawa1

prawa1

prawa3

kk230

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Adres:
ul. Ossolińskich 1, 
17-123 Rudka, woj. podlaskie

e-mail: zsckr.rudka@o2.pl
telefon: (085) 739 40 15